Kā spēlēt SuperBingo - NOTEIKUMI

SuperBingo ir Latvijas Loto veidota loterijas spēle, kurā spēlētāja mērķis ir atminēt 20 skaitļus, kas izvietoti 75 skaitļu režģī. Izlozes rezultāti tiek raidīti televīzijā katru svētdienu plkst. 10:00 kanālā TV3. Izloze notiek tik ilgi, līdz kāds no spēlētājiem ir laimējis vai nu SuperBingo, vai Bingo laimestu. Bingo laimestu iegūst spēlētājs, kurš pirmais atmin visus 20 skaitļus, savukārt, SuperBingo laimesta iegūšana notiek, ja līdz spēles sākumā paziņotajam bumbiņas kārtas numuram tiek atminēti visi 20 skaitļi. SuperBingo uzkrājums 2019. gadā ir sasniedzis aptuveni 180 000€ un turpina augt! Izlozes notiek katru sestdienu un katru nedēļu laimē aptuveni 5000 cilvēku.

Kā spēlēt SuperBingo?

Saņemiet bezmaksas loterijas kuponu vai nu tirdzniecības vietās Latvijā, vai internetā, reģistrējoties iLOTO sistēmā. Uz katra kupona ir pieci spēles laukumi jeb varianti, katrs ar 75 skaitļu režģi, kas sastāv no 5 kolonnām un 15 rindām. Izvēlieties un atzīmējiet 4 skaitļus katrā kolonnā, tādējādi piedaloties loterijā ar izvēlētiem 20 skaitļiem. Spēlējot spēli tirdzniecības vietās Latvijā skaitļi jānosvītro ar zīmi “X”, lietojot melnu vai zilu pildspalvu. Kuponu (biļeti) saņemsiet bez maksas, savukārt katra spēles aizpildīta spēles laukuma jeb varianta cena ir 1,50€, tādējādi, aizpildot visus 5 spēles variantus, loterija Jums izmaksās 7,50€, tomēr neuztraucieties, jo loterijā var piedalīties arī  aizpildot tikai vienu spēles laukumu.

Spēlējot tirdzniecības vietās Latvijā, pēc SuperBingo loterijas kupona aizpildīšanas, nododiet aizpildīto kuponu pārdevējam, kurš to ievadīs on-line terminālā un pēc samaksas izsniegs Jums kvīti. Tikai kvīts, nevis kupons ir apliecinājums Jūsu dalībai loterijā un tiesībām saņemt laimestu. Vienmēr atcerieties pēc kvīts saņemšanas pārbaudīt, vai tajā ir precīzi nodrukātas Jūsu izvēlētās atzīmes.

Kā spēlēt SuperBingo internetā?

Spēlēt SuperBingo internetā var, ja reģistrējaties iLOTO sistēmā. Izvēloties spēli SuperBingo, saņemsiet virtuālo loterijas kuponu (biļeti). Gluži tāpat, kā pērkot papīra loterijas kuponu, arī internetā pirktajam kuponam ir 75 skaitļi, kas izkārtoti 5 kolonnās un no kurām Jums jāatzīmē 20 skaitļi, 4 no kolonnas. Internetā ir iespējams spēlēt SuperBingo vairākos veidos. Izvēloties cilni “Jūsu izvēle”, skaitļus variantos varēsiet izvēlēties pats ar iespēju spēlēt pilno vai daļējo ātrspēli. Pilnās ātrspēles gadījumā iLOTO sistēma izvēlēsies visus 20 skaitļus Jūsu vietā, savukārt daļējās ātrspēles gadījumā iLOTO sistēma pēc nejaušības principa izvēlēsies skaitļus un aizpildīs tikai tās kolonnas, kurās būs atzīmēti mazāk, kā 4 skaitļi.

Izvēloties cilni “Populāra izvēle” Jums tiks piedāvāts jau aizpildīts, apmaksai gatavs kupons, kuru Jums ir iespējams labot un papildināt. Arī šajā gadījumā iespējams spēlēt pilno un daļējo ātrspēli, ja esat veicis labojumus kuponam. Arī spēlējot internetā ir iespēja piedalīties papildspēlēs Džokers un Džokers 7.

Priekšrocība aizpildot virtuālo kuponu internetā ir tāda, ka Jūs varat sekot līdz sava kupona kopsummai ekrāna apakšējā labajā stūrī, kā arī Jūs varat sekot līdzi laikam, kas atlicis līdz tuvākās izlozes reģistrācijas beigām. Tā, kā izloze notiek sestdienās ap plkst. 14:20 kuponu pārdošana internetā iLOTO vietnē tiek pārtraukta sestdienās no plkst. 13:50 – 14:10, savukārt papīra kuponu tirdzniecības vietās plkst. 14:00 – 14:10 netiek pārdoti SuperBingo kuponi.

Pēc kupona aizpildīšanas Jums atliek tikai apstiprināt savu izvēli, klikšķinot “PIEVIENOT GROZAM”. Lai reģistrētu savu kuponu spiediet “APSKATĪT GROZU”, izvēlieties apmaksas veidu un klikšķiniet uz pogas “APMAKSĀT”. Ja Jūsu iLOTO iekšējā spēles kontā ir pietiekoši daudz līdzekļu, SuperBingo kuponu varat apmaksāt no sava iLOTO konta iekšējiem līdzekļiem, vai arī izmantojot bankas karti vai pārskaitījumu no internetbankas.

Pēc apmaksas apstiprinājuma Jūsu kuponi tiks reģistrēti dalībai izlozē. Tomēr ir ieteicams vienmēr pārbaudīt kuponu statusu sadaļā “Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvs” (Mani kuponi), kur reģistrēta kupona statusam būtu jābūt “Likme pieņemta”.

Izlozē var piedalīties arī izmantojot mobilās ierīces, kā piemēram, viedtālruni vai planšeti, jo mājaslapas dizains ir pielāgots lietošanai arī mobilajās ierīcēs.

SuperBingo ātrspēle un papildspēle Džokers

Gadījumā, ja izvēlaties tikai daļu no skaitļiem, pārējos Jūsu vietā pēc nejaušības principa var izvēlēties arī termināls – šo sauc par ātrspēli. Spēlējot pilno ātrspēli, termināls Jūsu vietā izvēlēsies visus skaitļus, savukārt, spēlējot daļējo ātrspēli, termināls Jūsu vietā izvēlēsies skaitļus un aizpildīs tikai kolonnas, kurās būs atzīmēti mazāk, kā 4 skaitļi. Pēc tam uz loterijas kupona (biļetes) atzīmējiet vai vēlaties piedalīties papildspēlē Džokers un Džokers 7.  Katra papildspēle izmaksā 1,50€. Skaitļi papildspēlei tiek reģistrēti, izmantojot Jūsu kupona numuru, kur Džokers 7 reģistrē visus 7 ciparus, savukārt, Džokers reģistrē 6 ciparus pēc kārtas, neskaitot pirmo.

Kas ir “centrs” un “rāmis”?

Pēc kuponu reģistrēšanas, jūsu izvēlētie 20 skaitļi no katra varianta tiks ievietoti piecās kolonnās, kas veidos 5 x 5 režģi, kurā tiks ievietoti arī 5 bingo bonusa skaitļi, kas režģī ir atzīmēti ar “!” zīmi. Trīs no bingo bonusiem atradīsies laukuma centrā un divi apkārtējā rāmi. Skaitļu izkārtojumu spēles laukumā varēsiet apskatīt vai nu uz savas drukātās kvīts, vai arī, ja spēlējiet internetā, dodoties uz sadaļu “Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvs” (Mani kuponi). Jums ir arī iespēja izdrukāt katru atsevišķo kuponu un TV izlozes laikā atzīmēt atminētos skaitļus spēles režģī.

Centrs - 6 skaitļi, kas izkārtoti centrā.    Rāmis - 14 skaitļi, kas veido rāmi.

Cik skaitļi jāatmin, lai laimētu?

Kopumā ir pieejami seši dažādi SuperBingo laimesti. Izloze notiek tik ilgi, līdz kāds no spēlētājiem ir laimējis vai nu SuperBingo, vai Bingo laimestu. Katras izlozes sākumā tiek nejauši izvēlēta bumbiņa, līdz kuras kārtas numuram tiek izspēlēts SuperBingo laimests. Bingo laimestu laimē spēlētājs, kurš pirmais atmin visus 20 skaitļus un sasniedzot Bingo loterija beidzās. Pirmo centru laimē spēlētājs, kurš līdz 45. bumbiņai pirmais atmin 6 skaitļus, kas atrodas 5 x 5 režģa centrā. Pirmo rāmi analogi laimē spēlētājs, kurš līdz 45. bumbiņai pirmais atmin 14 skaitļus, kas veido režģa rāmi. Attiecīgi centru un rāmi laimē visi, kuriem līdz 45. bumbiņai ir atminēti skaitļi, kas atrodas centrā un rāmī. Viens spēlētājs vienas izlozes laikā var iegūt vairākus laimestus.

Pirmais centrs

Laimē pirmais spēlētājs, kuram līdz 45. bumbiņai atminēti 6 skaitļi, kas atrodas centrā.

Pirmais rāmis

Laimē pirmais spēlētājs, kuram līdz 45. bumbiņas atminēti 14 skaitļi, kas veido rāmi.

Centrs

Lamē visi spēlētāji, kuriem līdz 45. bumbiņai atminēti 6 skaitļi, kas atrodas centrā.

Rāmis

Laimē visi spēlētāji, kuriem līdz 45. bumbiņai atminēti 14 skaitļi, kas veido rāmi.

Bingo

Laimē spēlētājs, kurš pirmais atmin visus 20 skaitļus.

SuperBingo

Laimē spēlētājs, kurš pirmais līdz noteiktai bumbiņai atmin visus 20 skaitļus. Šis spēlētājs saņem arī Bingo laimestu.

Kur iegādāties SuperBingo biļetes?

SuperBingo loterijas kuponu jeb biļeti ir iespējams saņemt gan tirdzniecības vietās Latvijā, gan internetā, reģistrējoties iLOTO sistēmā, izvēloties sadaļu “SuperBingo”.

Ja Jums ir papīra SuperBingo kupons, neaizmirstiet saglabāt arī pirkuma kvīti, kuru Jums iedos pārdevējs pēc samaksas, jo tikai kvīts ir derīga, kā apliecinājums Jūsu dalībai loterijā un tiesībām saņemt laimestu. Savukārt, spēlējot internetā iLOTO sistēmā, Jūsu virtuālais kupons tiek reģistrēts automātiski un darbojas, kā apliecinājums dalībai loterijā, ja tā statuss “Reģistrēto kuponu un biļešu arhīvā” (Mani kuponi) ir “Likme pieņemta”.

SuperBingo rezultāti

Izlozes rezultāti tiek raidīti televīzijā katru svētdienu plkst. 10:00 kanālā TV3, savukārt, pati loterija notiek sestdienās ap plkst. 14:20 Rīgas Kinostudijā, līdz ar to, izlozes rezultāti jau sestdienā tiek publicēti mājaslapā www.latloto.lv. Rezultātus var uzzināt arī SuperBingo loterijas biļešu pārdošanas vietās visā Latvijā, kā arī zvanot uz +371 6 722 7728. Gadījumā, ja esat laimējis ņemiet vērā, ka laimestu var pieteikt 30 dienu laikā pēc izlozes, kurā laimējāt.

Foto: Latvijas Loto